My Life RPG

Nowoczesne RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-11-26 03:59:16

Dryblas
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-26
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 46.0.2490.86

Podanie, na Lidera Frakcji "Police"

Witam, na imie mam Przemek. Mam 16 lat, na start opowiem coś o sobie [sred]).
To tak jak wspomniałem, nazywam się Przemek, mam 16 lat. Mieszkam w Anglii "Londyn" od 5 lat.
Nie którzy ludzie, pytają sie czemu akurat w Londynie mieszkam.. Jak miałem 11 lat, moja Mama postanowiła sie przeprowadzić tutaj.. "Londyn".. Mieszkam na 3 strefie.. Jak przylecieliśmy tutaj, nie miałem żadnych znajomych ani nic. Języka nie znałem, byłem takim "świeżakiem" [dblpt]D... Nudziłem sie, więc postanowiłem sobie pobrać "GTA SA".. Potem na jakimś tam "Portalu" związanym z "GTA SA", zauważyłem że jest coś takiego jak MTA.. Nie będe ukrywać, zaciekawiło mnie to. Więc pobrałem tzw "MTA", zainstalowałem itd itp.
I zaczełem grać na różnych serverach, najczęściej to były servery typu "FREE ROAM", i tak grałem grałem, i potem zaczeły powstawać servery
typu RPG, więc tam też zaczełem grać. No i do tej pory gram w MTA, jedynie na serverach typu "Dayz/RP/RPG"..
Jestem bardzo i to bardzo miłą osobą, pomocną i kulturalną.
Jeżeli , jakiś gracz potrzebuje pomocy, staram sie mu pomóc jak moge..



Dlaczego niby ja mam zostać Liderem?
Ponieważ dużo osób, nie napisało podania. Ja bym bardzo chciał, sprawdzić swoich sił,
w roli "Lidera Policji". Byłby to dla mnie zaszczyt, na każdym serverze gdzie gram, staram
sie dołączyć do stałej frakcji "Policja/SAPD", ponieważ moim zdaniem jest to najlepsza frakcja na Serverach...
Bycie Liderem to jest wyzwanie, ponieważ trzeba rekrutować ludzi do tzw "Zespołu", uczyć ich jak, zatrzymać przestępców..
Jak prawidłowo, powinni odgrywać RP, podczas akcji.


Mam nadzieje, że Właściciel Servera, rozpatrzy moje podanie [dblpt])



                                                                                           Pozdrawiam.

Offline

#2 2016-01-22 20:45:24

HadesX
Zarząd
Dołączył: 2016-01-22
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 34.0.2036.31

Odp: Podanie, na Lidera Frakcji "Police"

HMmm. Widze ze sie nawet rozpisałeś to jeszcze musi zobaczyć Właściciel ale ja Jestem na TAK.
Ja Admin HadesX

Pozdrawiam. [dblpt])

Offline

#3 2016-01-23 10:41:57

Patryk
Zarząd
Dołączył: 2015-11-01
Liczba postów: 494
WWW
Windows 8.1Firefox 43.0

Odp: Podanie, na Lidera Frakcji "Police"

Podanie Przyjęte.
Zapraszam na serwer [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nightroleplay - titans - gcpolskaelite - rok2semestr2 - kmuc69